50-то издание, 2014 – фото галерия

10 юни, вторник, 19:00 часа, Зала „Съединение“, ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА, Камерен оркестър „СОФИЙСКИ СОЛИСТИ“, диригент ПЛАМЕН ДЖУРОВ, солист ЛИЛИЯ БОЯДЖИЕВА – пиано


11 юни,сряда, 19:00 часа, зала „Съединение“, ДОРА, АНАСТАС И ГЕОРГИ СЛАВЧЕВИ


12 юни, четвъртък, 20:00 часа, Етнографски музей, КАМЕРЕН АНСАМБЪЛ „КИЕВ”, Украйна: КИРИЛО ШАРАПОВ – цигулка, МИХАЙЛО БИЛИХ – цигулка, АНДРИ ЧОП – виола, АННА НУЖА – виолончело, АНДРИЙ ВАСИН – пиано


13 юни, петък, 20:00 часа, Етнографски музей, ИВАН ЯНЪКОВ – пиано


14 юни, събота, 20:00 часа, Етнографски музей, КВАРТЕТ „ЕОЛИНА”: ВЕСЕЛА ЖЕЛЕВА – арфа, ВЛАДИСЛАВ АНДОНОВ – виола, НИКОЛАЙ КОЕВ – флейта, БОГДАН СТАНЕВ – пиано


15 юни, неделя, 11:30 часа, Зала „Съединение“, КАМЕРНА КАПЕЛА „ПОЛИФОНИЯ”


15 юни, неделя, 20:00 часа, Етнографски музей, ТРИО „АТАНАСОВ“, Франция: ПИЕР-КАЛОЯН АТАНАСОВ – пиано, ПЕРСЕВАЛ ЖИЛ – цигулка, САРА СУЛТАН – виолончело


16 юни, понеделник, 20:00 часа, Етнографски музей, СТЕФАН ПОПОВ -виолончело, ДАНИЕЛА ДИКОВА – пиано


17 юни, вторник, 20:00 часа, Етнографски музей, Творчески поколения, МУЗЕЯТ „БОРИС ХРИСТОВ”: ПЛАМЕН БЕЙКОВ, ИВАЙЛО ДЖУРОВ, АЛЕКСАНДЪР НОСИКОВ, на рояла БОЖЕНА ПЕТРОВА; Концертът е посветен на 100-годишнината от рождението на Борис Христов 


18 юни, сряда, 20:00 часа, Етнографски музей, АНАСТАСИЯ ЕВСИНА – пиано, Русия


19 юни, четвъртък, 19:00 часа, Камерна зала – Драматичен театър, ВЕНЦЕСЛАВ НИКОЛОВ – ВИОЛОНЧЕЛО, КАМЕРЕН АНСАМБЪЛ „СИЛУЕТИ”: КАЛИНА МИТЕВА – цигулка, КРИСТИЯН КАЛОЯНОВ – кларинет, ГАБРИЕЛА ЦВЕТКОВА – виолончело, ЛИЛИЯ ЖЕКОВА – пиано


20 юни, петък, 20:00 часа, Етнографски музей, Творчески поколения: ЖЕНИ ЗАХАРИЕВА – пиано, Цигулково дуо АНГЕЛ СТАНКОВ – ЙОСИФ РАДИОНОВ, ЗОРНИЦА РАДИОНОВА – пиано; КЛАВИРЕН АНСАМБЪЛ ¾: СИМЕОН ЗЛАТКОВ – пиано, АЛЕКСАНДЪР АБАДЖИЕВ – цигулка, ТЕОДОРА АТАНАСОВА – виолончело


21 юни, събота, 19:00 часа, Камерна зала – Драматичен театър, МИЧО ДИМИТРОВ – цигулка, ВИОЛЕТА ПОПОВА – пиано


22 юни, неделя, 11:30 часа, Аула – НУМТИ „Добрин Петков“, КОНЦЕРТ НА МЛАДИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ, ЛАУРЕАТИ НА НАЦИОНАЛНИ И МЕЖДУНАРОДНИ КОНКУРСИ (Съпътстваща програма)


22 юни, неделя, 19:00 часа, Камерна зала – Драматичен театър, ЗАКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА, МИЛЧО ЛЕВИЕВ – пиано, АЛЕКСАНДЪР ВЛАДИГЕРОВ – тромпет, КОНСТАНТИН ВЛАДИГЕРОВ – пиано, кларинет


Обратно към Галерия

Advertisements